Czy…Czte…Ry…

…Startujemy!

Bez pompy, bez fajerwerków, bez wielkiego zadęcia, za to z obsuwą czasową i kłopotami technicznymi. Ważne jednak, że wystartowaliśmy, bo przygotowanie tej strony, to była istna droga przez mękę. Nikt  z nas nie sądził, że zajmie nam to prawie rok.

 

Startujemy bez pompy, bo jeszcze nie mamy się czym pochwalić. Na razie jest strona (!), kilka galerii, część opisów wersji Golfa i dwa artykuły. Szału nie ma, ale sukcesywnie będziemy zwiększać zawartość strony, pisać artykuły, relacje z imprez i co tylko będziecie chcieli. Stronę tworzymy wspólnymi siłami, pomagają nam użytkownicy forum, głównie moderatorzy dzielący się swoją wiedzą i materiałami wykopanymi z czeluści twardych dysków. Jeżeli chcecie się przyczynić do jej rozwoju, to macie teraz okazję. Jeżeli macie materiały którymi chcecie się pochwalić, unikatowe foldery którymi chcecie się podzielić, zdjęcia z imprez motoryzacyjnych, lub po prostu chcecie napisać artykuł, opisać historię swojego auta- piszcie do nas. Nie obiecujemy, że się odezwiemy od razu, ale obiecujemy, że kiedyś się odezwiemy. No, chyba że chcesz się zareklamować na naszej stronie, to odezwiemy się natychmiast.

Przeszliśmy długą drogę od starego youngtimera, do oldschoola. Sprawy potoczyły się tak a nie inaczej, ale z perspektywy czasu myślę, że jest dobrze. Jest forum, jest strona, są imprezy. Nikt nam nie marudzi, że coś ukradliśmy, że nie jesteśmy założycielami, że nie znamy się na prawdziwych youngtimerach.

Vw-oldschool.pl jest nasz/wasz od początku do końca i będzie taki, jak my i wy chcecie.

Mamy nadzieję, że będzie taki, jak imprezy które organizujemy- zajebisty!

Enjoy!

PanieSzymonie, Laska i reszta bandy.

3 Comments on “Czy…Czte…Ry…

  1. Yeaaaah! Super. Fajnie że stronka ruszyła. Będzie gdzie zaglądać i czytać/pisać ciekawe artykuły! Gratki za opanowanie tego tematu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*