Głosujemy na najlepsze „before and after”

Głosujemy na najlepsze „before and after”

Konkurs z 3M wchodzi w drugi etap. Etap głosowania!

To jest Wasz czas. Jeśli chcecie wygrać, to musicie się postarać. Zaprzęgnijcie do pracy kolegów, dziewczyny, mamę, tatę, babcię, panią ze sklepu na rogu…kogo tam chcecie.
Zasada jest prosta. Kto we wtorek, 7 maja, o godzinie 20 będzie miał najwięcej głosów, ten wygrywa pakę kosmetyków. Myślę, że na świeżo rozpoczęty sezon wystarczy.

Zgłoszeń było ponad 20. W naszej opinii mało, bo nagrody są nie byle jakie. 3M to nie jakieś tam produkty Tesco, tylko poważna sprawa. Następnym razem będziemy musieli popracować nad uświadamianiem wartości nagród, zanim ruszymy z konkursem 😉

Produkty z Tesco tak nie potrafią.

Zgłoszenia, które przyszły uświadomiły nam, ile pracy i radości mogą dać takie stare rupcie. Droga, którą przybyły od grata, do wymuskanego cacuszka z pewnością była długa i wyboista. Najlepiej o tym wiecie Wy- twórcy projektów. Satysfakcja z posiadania klasycznego auta jest warta każdej minuty spędzonej w garażu.

Pojawiły się też kontrowersyjne zgłoszenia, na przykład pana z siekierką (serdecznie pozdrawiamy 😉 ), czy Audi 100, które w mojej opinii nijak ma się do youngtimera. Daliśmy jednak Audi do ankiety, sami oceńcie czy się nadaje. Była też próba podłego oszustwa, jeden z uczestników chciał przemycić forda do konkursu. Ale geniusz organizatorów w porę wykrył szwindel. Niezła próba i +1 do lansu za pomysłowość ;).

Koniec ględzenia – głosujemy. Zdjęcia są na dole strony, oznaczyłem je numerami. W ankiecie wybieracie interesujący Was numer auta.

Powodzenia.

PS
Po zakończeniu głosowania, rozdamy jeszcze dwa zestawy kosmetyków. O tym kto je dostanie zadecyduje vw-oldschool.pl i 3M.

Ankieta

[poll id=”3″]

Galeria

11 Comments on “Głosujemy na najlepsze „before and after”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*