vw-oldschool.pl dla Klara Power!

W niedzielę 17 lutego 2013 o godzinie 20:00 ruszają aukcje z dwoma gadżetami vw-oldschool.

Dla kogo to robimy?

„Inicjatywa Klara Power powstała praktycznie tuż po urodzeniu się Klary tj. 16 października 2009. Powstała z prostej potrzeby niesienia pomocy małej, chorej dziewczynce. Początkowo namawialiśmy znajomych do przekazywania 1% w rozliczeniach podatkowych szukając jednocześnie innych możliwości pomocy. Początki były ciężkie jednak dzięki życzliwości ludzi Klara mogła systematycznie chodzić na rehabilitację. Niestety koszty sprzętu do rehabilitacji i dojazdy były bardzo wysokie. W związku z powyższym w roku 2011 udało się nam zrealizować projekt polegający na odbudowie i modyfikacji samochodu SAAB 9-5. W drugie urodziny Klary odbyła się licytacja samochodu a dochód z niej został przekazany na leczenie i rehabilitację Klary. Dzięki temu oraz kolejnej akcji z 1% podatku Klara miała możliwość walki o swoje zdrowie.

Przełomowym rokiem był dla nas rok 2011. Właśnie kończymy realizację drugiego projektu związanego z odbudową i modyfikacją samochodu – tym razem jest to klasyczny SAAB 900. W projekt włączyło się mnóstwo ludzi i instytucji. W tym roku udało nam się również zorganizować we współpracy z Klubem Bilabar – Turniej Snookera dla małej Klary. Namówiliśmy również do współpracy znanego DJ i producenta muzycznego – Cai’a Caslavinieri, który na potrzeby Klara Power skomponował utwór – The Power of The Heart.

Rok 2011 był nas bardzo ważny z tego powodu, iż spontaniczna inicjatywa uzyskała osobowość prawną – udało nam się zarejestrować KLARA POWER w Rejestrze Stowarzyszeń. Nieustannie pracujemy nad tym, żeby świat Klary a w przyszłości również innych dzieci był lepszy.”

Więcej informacji o stowarzyszeniu Klara Power znajdziecie tu: http://www.klara-power.pl

Co licytujemy?

Licytujemy dwa gadżety vw-oldschool.pl;

Kalendarzhttp://allegro.pl/unikalny-kalendarz-vw-oldschool-dla-klara-power-i3039622748.html kalendarz zawierający jedne z najlepszych samochodów na polskiej scenie VW mających status youngtimera

Rozmiar 32x45cm, 13 stron, wysokiej jakości papier kredowy.

Koszulkę – http://allegro.pl/koszulka-vw-oldschool-dla-klara-power-i3039614148.html można ją określić mianem „pierwszej, historycznej koszulki vw-oldschool.pl”

Rozmiar M męski, kolor czarny, nadruk mniej więcej wielkości A3

Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na pomoc dla Klary.

Braci VAGowa pomóżcie! W końcu „Nie samym Saabem człowiek żyje”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*