Wszystkie drogi prowadzą do Częstochowy – IX zloto – rajd vw-oldschool.pl

Wszystkie drogi prowadzą do Częstochowy – IX zloto – rajd vw-oldschool.pl

Najwyższy czas by ruszyć temat zakończenia sezonu! Jesień stoi pod znakiem oldschool`owych VW, a bawimy się tym razem w Częstochowie (nie nie będziemy zasuwać na kolanach dookoła obrazu na Jasnej Górze, żeby rdza trzymała się z dala od naszych rupieciów), miejmy nadzieję ze frekwencja nie zawiedzie! Co do poziomu organizacji imprezy nie mamy żadnych obaw, bo widzieliśmy efekt i słyszeliśmy od uczestników opinie na temat „Jadą jadą z oranżadą!”, której Junior był współonanizatorem 🙂

Zrobimy coś czego nie było od czasów „Na Hutę” – zlot będzie miał charakter mini rajdu. Na początku zwiedzimy Muzeum zapałek w Częstochowie, skąd później wystartuje cała zabawa. Za zadanie będziecie mieli zwiedzać muzea i doszukiwać się szczegółów, odnajdywać miejsca ze zdjęć, odpowiadać na zagadki oraz przede wszystkim dobrze się przy tym bawić.

Zlot oficjalnie sobota – niedziela, ale na integracje zapraszamy już od piątku, zawsze dobrze napić się oranżady, żeby na drugi dzień się odbijało. Poza tym, drugie połówki nie mogą biernie uczestniczyć w zlocie… Prawda Hubcio?
Miejmy nadzieje, że wszystkim termin spasuje.

grafika 01

Termin:  4-5.10.2014
Miejsce: Częstochowa
Koszt:  150 zł (co w tej kwocie poniżej) + koszt koszulki. (Ewentualny nocleg z pt. na sob. ze śniadaniem 45 zł)

Przybliżony plan działań
Sobota 4.10.14

10:00 Spotykamy się pod Muzeum Produkcji Zapałek (http://www.zapalki.pl/) dzielnica nie za piękna ale Szymon chodził na kurs samoobrony dla kobiet, więc się nie martwcie, nie da się sprowadzić do parteru. Poza atrakcjami wizualnymi formalności i zwiedzanie

11:00 Zwiedzanie Muzeum Produkcji Zapałek

12:00 Startujemy do I etapu naszej zabawy. Przejeżdżamy według itnerera do Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II (http://www.jp2muzeum.pl/) musi być trochę świętości w Świętym mieście!
Zwiedzamy, po czym wyruszamy do II etapu naszej zabawy. A w II etapie zwiedzicie już sami dwa mniejsze muzea. Muzeum Historii Kolei (http://tpkww.one.pl/ i Muzeum Górnictwa Rud Żelaza (http://kopalnia.muzeumczestochowa.pl/)

Około 14:30 meta rajdu na Palcu Biegańskiego. Będzie można tam jeszcze zwiedzić Ratusz i wejść na wieżę widokową. Trochę oddechu, odpoczynku, sławy w mieście, zdjęć na tle Jasnej Góry i lecimy dalej.

16:00 Obiad, a gdy już się najecie przejedziemy do ośrodka, w którym już będą tańce, hulańce, grille i miłe słodkie chwile!
Ośrodek który przyjmie nas w swe progi nosi nazwę „Słoneczny Brzeg” usytuowany jest w malowniczym borze sosnowym obfitującym w grzyby (papierzaki też są) i jeżyny. (http://www.slonecznybrzeg.com/)

Niedziela 5.10.14

9:00 Śniadanie
Po śniadaniu konkursy, rozdanie nagród, całusy od prezesury i uścisk dłoni
Co dostajecie „w cenie”
1. uścisk dłoni prezesa
2. zwiedzanie czterech muzeów
3. sobotni obiad
4. sobotni grill/ognisko

5. nocleg sob-nd

6. niedzielne śniadanie
7. wlepki, dyplomy…
Czego nie otrzymujecie:
1. procentów na wieczór
2. koszulki – standardowo jest ekstra płatna – 35 zł. Projekt będzie dostępny w bliżej nieokreślonym „później”.

Wszelkie pytania i wątpliwości najszybciej rozwiejecie na pytając na naszym forum. Tam też możecie się zapisać.

Zbieramy zaliczki w kwocie 50 zł od uczestnika bądź od razu cała kwotę. (zaliczki zapisy do 21 września)

Numer konta do wpłat znajdziecie na forum.
Zapisywać się można na forum ale jak i zgłoszenia prosił bym wysyłać pod adres mailowy: vwczewa@gmail.com. Gdzie powinny się znajdować informacje takie jak nick, kiedy przyjeżdżam (piątek/sobota), ilość osób. Warto załączyć informację kto zasługuje jeszcze na bilet ulgowy.
Domki są 5 osobowe, można się dobierać i powiedzieć o tym w zgłoszeniu, albo zdać się na organizatora i zostać dokoptowany najbardziej chrapiącym (Prezesa Laski na zakończeniu nie będzie, więc tytuł najbardziej chrapiącego jest wolny)

z6458130Q,Muzeum-Historii-Kolei-w-Czestochowie z6458122Q,Muzeum-Zapalek-w-Czestochowie obj_000409_20110126210955_s

Partnerzy imprezy na chwilę obecną:

Lowride
Custom Car Spa
VW Marszałek Częstochowa
Mapet-tuning
Best performance
President
Sick stickers
Benson Pro

Media:

Automobilista
Klassikauto
VW trends

A tak było na naszym ostatnim zlocie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*