XVIII Zlot VW-Oldschool „Szukam kumpla na kajak”

XVIII Zlot VW-Oldschool „Szukam kumpla na kajak”

Wiem że jeszcze zostało dużo czasu, ale okres i miejsce są szczególne, a z racji tego że ostatnimi czasy to miejsce jest bardzo popularne, to w tej okolicy są duże trudności z miejscami noclegowymi. I dlatego ruszamy z tematem zlotu wyjątkowo wcześnie.

Spotykamy się w dniach 11-13 maja w Mieście Miłości Lubniewicach nad jeziorem Lubiąż, jednej z ciekawszych miejsc Ziemi Lubuskiej, gdzie toczyły się losy bohaterów Sztuki Kochania Michaliny Wisłockiej. http://lubniewice.pl

Plan imprezy układa się następująco.

Burżuje spotykają się już w piątek w ośrodku Zielony Cypel https://www.zielonycypel.pl/pl/

Po zameldowaniu się w swoich domkach lub apartamentach udajemy się ze swoimi wybrankami serca na spacer do zamku i Parku Miłości, w celu założenia kłódki na moście, a wieczorem tradycyjnie spotykamy się przy ognisku smażąc klasyczną polską kiełbasę i degustując trunki, zwane powszechnie alkoholem.

 

W sobotę rano po śniadaniu udajemy się malowniczą trasą do oddalonej o kilkanaście kilometrów miejscowości Gościkowo-Paradyż, gdzie spotykamy się z resztą licznie przybyłych uczestników. Prawdopodobnie będzie to parking pod opactwem cystersów http://www.paradisus.pl , albo plac usytuowany kilkaset metrów dalej, przy trasie Świebodzin – Gorzów Wlkp.

 

Z miejsca zbiórki zostaniemy przetransportowani autokarem do miejsca, gdzie założymy kapoki, zwodujemy kajaki i popłyniemy rzeką Paklicą, przecinając kilka jezior, w tym rezerwat nenufarów. Trasa wiedzie przez miejsca, które prawdopodobnie większość z Was nie miała okazji zobaczyć, momentami przypomina rzeki Amazonii a przy tym nie jest specjalnie wymagająca. Przez wiele lat pływaliśmy nią z małymi dziećmi, więc na pewno każdy sobie spokojnie poradzi 😉

A plan trasy tutaj http://www.martinez.com.pl/pl/splywy-kajakowe/paklica-lubrza-goscikowo/

Gdyby warunki atmosferyczne były niesprzyjające, a na zlot przyjadą same dziewczyny, to sobie pójdziemy pozwiedzać bunkry, a w nich powszechnie lubiane nietoperze 😉

Po południu wracamy do ośrodka, bierzemy szałer, lub pływamy w jeziorku i znowu ze swoimi wybrankami idziemy założyć kłódkę na moście, a wieczorem wiadomo co.;)

Koszty imprezy, oczywiście w zależności od opcji, zawierają ceny noclegów, śniadań, spływu kajakowego, obiadu podczas spływu i sobotniej wieczornej imprezy. będą mniej więcej rozkładały się w następujący sposób:

Pt-Sb-Nd = 235 PLN

Sb-Nd = 160 PLN

Sb = 85 PLN

Koszulka 35 PLN

Mając na uwadze to co na wstępie oraz ograniczoną ilość miejsc prosimy o wpisywanie się przez formularz dostępny tutaj:

https://goo.gl/forms/xtWS18jUtV82JNI12

Wstępne zapisy do 31.01

Wpłata zaliczki do 28.02 i to będziemy traktować jako potwierdzenie uczestnictwa w imprezie, ponieważ do tego terminu musimy określić ilość rezerwowanych noclegów.

W razie pytań pisać, dzwonić, wysyłać gołębie pocztowe, tudzież stosować inne dostępne formy komunikacji.

Oczywiście sponsorzy tradycyjnie mile widziani 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*