Zdjęcie najlepiej oddające hasło „jestĘ oldschoolĘ, jeżdĘ volkswagenĘ” to?

Nadesłaliście sporo zdjęć, niektóre rozbawiły nas do łez inne wprowadziły w melancholię. Wybraliśmy siedem według nas najlepszych. Nadszedł czas wyboru zwycięzcy, który otrzyma sławę i legendarny kalendarz vw-oldschool 2013. Głosujemy przez tydzień, pomóżcie nam z wyborem.

1. Wesoły Romek – lubi smog, brudne ręce po łokcie, chlać na umór i rapować po ślonsku. Wszystkich bije i nikt nie chce z nim jeździć autem. Podesłał zdjęcie, które doskonale oddaje jego wnętrze.

 

2. Graciarnia Orlowskich – gdzieś na ślonsku, chopy specjalizują się w produkcji grillów z bębna do pralki. Mają więcej nie jeżdżących Golfów od Siuty i Misziego razem wziętych. Stają w szranki z resztą elity!

 

3. Nauczka Oziego – mądrzy się, wszystkich hejtuje i ma Golfa co jest jak Urszulka z trenu Kochanowskiego; „Jest ale tak jakby go nie było”. Jedynie jego żona jest w stanie go poskromić, co robi często kluczem krzyżakowym z nasadką 19mm.

 

4. Top Babcia Grzesia – na zdjęcie warto głosować ze względu na samą epokową modelkę w pobliżu oldschoola.

Podobno babcia się nieźle trzyma, Golfem już się golimy. Szymon wyjątkowo utożsamia się ze zdjęciem, bo kojarzy mu się z przemijaniem i szybkim starzeniem się modelu jak to jest w jego przypadku.

 

5. Prototyp starego Wasiuty – ten gość leżący za prototypem Golfa to ojciec Siuty, który wtedy na podkarpackich preriach testował właściwości pojazdu o nazwie „Siutex” (od ciepłych prądów w Jeziorze Solińskim) – potem zmienionej na „Golf”. Na zdjęciu możemy zauważyć tradycje rodzinne wykładania się na ziemi, które do tej pory z wytrwałością zachowuje Marek junior.

6. Locha Hubcia – podobnie jak Romka, Hubcia nikt nie lubi. Dokucza na zlotach kolegom i każe im pić alkohol. Lansuje się krową ze zrobionym lakierem i nie tkniętą mechaniką na której i tak się nie zna. Robi kakao na wodzie po parówkach.

7. Pokrak Krzycha – „Krzychu caddym szoruj tera!” takie okrzyki roznoszą się na zlotach VAG PMI. Krzysiek struga kozaka, jak on to się zna i ile podkładek wsadził pod piasty, żeby zepsuć opony. Lubi obrabiać zdjęcia w photo szopie po pijaku, na zgaszonym monitorze.

[poll id=”2″]

1 Comment on “Zdjęcie najlepiej oddające hasło „jestĘ oldschoolĘ, jeżdĘ volkswagenĘ” to?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*